Obchodní podmínky

superslevicky.cz
Reklamní plochy Firmy Video Blog Reklama
Vyhledat plochu:

Obchodní podmínky

Podmínky

Obchodní podmínky pro umisťování  a zveřejňování reklamních a inzertních ploch na internetovém portálu „reklami-server.cz“.

reklamni-plochy.net byl založen výhradně k pronajímání a zprostředkování reklamních ploch a inzerátů.

Pod pojmem reklama a inzerce ( dále jen „inzerce“) se pro potřeby tohoto serveru rozumí prezentace loga, obchodního jména, služeb nebo jiných přímých nebo nepřímých procesů, kterým jsou hledáni odběratelé služeb nebo jejich přímých nebo nepřímých produktů určité činnosti prováděné podnikatelskými nebo nekomerčními subjekty.

Provozovatel portálu reklamniserver.cz si vyhrazuje právo upravovat text inzerce, popřípadě inzerci zcela stáhnout v  případě, že by mohlo být poškozeno jeho dobré jméno nebo jeho oprávněné zájmy, či dobré jméno jeho obchodních partnerů. Uvedené platí i v případě, kdy  znění textu inzerce nebo význam by odporoval etickým zásadám a byl v přímém rozporu s právními předpisy a normami České republiky.

Případné zneužití inzerátů nebo kontaktů na majitele reklamních ploch bude považováno za porušení § 21 zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

Provozovatel portálu neodpovídá za pravdivost údajů obsažených v inzerci ani za jazykovou korekturu. Za obsah uložených informací odpovídá pouze v souladu s ustanovením § 5 zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informačních společností.

Provozovatel si vyhrazuje právo změnit či upravit tyto obchodní podmínky během provozu bez předchozího upozornění.

Registrace i veškerá inzerce na portálu reklamni-plochy.net .

 

Činnost Reklamního Serveru

provoz portálu http://www.reklamni-plochy.net

zveřejňování inzerce klientů nabízejících reklamní prostory

nabízení reklamních prostor klientům zadávajícím reklamu

spolupráce s mediálními a reklamními agenturami (předprodej reklamních prostor a reklamy)

Nabízení reklamních prostor

Disponujete-li prostorem  o němž se domníváte, že je vhodně využitelný pro reklamní účely (umístění reklamy), kontaktujte nás emailem na adrese info@el-ko.cz nebo telefonicky na čísle: 776893803.

Zvažujete-li umístění Vaší reklamy, pak je Vám Reklamní Server jedinečným nástrojem k efektivnímu výběru prostor pro Vaši reklamu. Stačí vybrat vhodné prostory z databáze na http://www.reklamni-plochy.net a spojit se s kontaktní osobou uvedenou pro vybraný prostor.

V naší nabídce naleznete nejrůznější prostory pro umístění Vaší reklamy jakými jsou např:

  • reklama na panelových štítech
  • billboardy
  • bigboardy
  • plachty

V případě, že chcete inzerovat vaše reklamní plochy na našem serveru, či jiné reklamní média kontaktujte nás prosím na telefonu: +420 776 893 804či emailové adrese info@el-ko.cz

Váš dotaz

Vaše jméno, příjmení, firma:*
Váš email:*
Váš telefon:*
Váš dotaz:*
opiště kód:* antispam

Zasílat novinky mailem

Vaše jméno:
Váš email:

© www.superslevicky.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace