Video Návod

Video Návod - Prodej elektrických koloběžek, TZP sleva 10%, možnost splátek od 500 Kč, Harley koloběžky 10 druhů jen u nás, dovoz až k ...

superslevicky.cz
Slevy Firmy Video Blog Reklama
Vyhledat slevu:

Video Návod

 

TENTO NÁVOD JE PRO SYSTÉM SUPERSLEVICKY.CZ

Jak nakupovat :

Nákup na superslevicky.cz je snadný, na úvodní stránce se zobrazují

1. Nově přidané slevy.

2. V pravém sloupci jsou slevy nad 60%.

3. Můžete vybírat z kategorií slev. Pokud si vybíráte z kategorie, tak Vám nabídne další rozlišení a to lokality a výběru minimální a maximální ceny

4. Ve spodní části najdete nejprodávanější slevy. 5. Pokud hledáte konkrétní službu nebo zboží, zadáte ho do vyhledávače, který je umístěný v horní části.

Ale pro veškerý nákup a rezervace je třeba registrace.

 

Registrace:

Pro nákup nebo prodej zboží nebo jiných služeb je třeba se v tomto systému supersleviček zaregistrovat. Registrace je rychlá a jednoduchá. Registraci začneme tak, že zmáčkneme tlačítko registrace nového uživatele. Po kliknutí Vám systém nabídne jednu ze dvou možností, buďto zákazníka nebo prodejce. Pokud chcete zboží pouze nakupovat, zmáčknete tlačítko zákazník. Tato registrace je velice jednoduchá. A proto Vám ukážeme pouze těžší variantu pro prodejce. Zmáčkneme tlačítko prodejce a systém nás přenese na další stránku, kde vyplníme všechny povinné údaje, které jsou červeně označené. Až budete mít údaje správně vyplněné, tak už pouze vyplníte kód do prázdného okénka a zaškrtnete okénko, že souhlasíte s obchodními podmínkami.

 

Dobití kreditu:

Hned po registraci v našem systému si musíte zvolit v jakém množství budete prodávat slevy. Systém nabízí dvě varianty:

1. Můžete prodávat max. 5 slev najednou.

2. Pro větší potřebu je tu varianta kde můžete prodávat max. 10 slev. Zmáčkneme tlačítko moje slevy a zmáčkneme další tlačítko Objednat si prostor pro vlastní slevy. Zde se ukážou obě varianty a Vy zaškrtnete tu, která Vám víc vyhovuje a potvrdíte tlačítkem závazně objednat. Systém Vám zobrazí detail a pro osobní potřeby fakturu, kde se nachází údaje k Vaší platbě. Po uhrazení této částky Vám administrátor nastaví časové rozmezí jednoho roku, po který zde můžete prodávat všechny své slevy.

 

Vložení slevy:

Po přihlášení do administrace zmáčkneme tlačítko přidat slevu. Systém Vám nabídne jednoduchý formulář pro uložení slevy:

1. Krátký stručný popis zboží max. 50 znaků

2. Dlouhý popis zboží max. 4000 znaků

3. Okénkem si nahrajete obrázky. Doporučujeme nahrávat obrázky, které jsou hezké a graficky upravené. Nepoužívejte amatérsky focené, snižují prodejnost.

4. V tomto okénku napíšete pokyny, v kolik Vám mají volat a jak se má chovat zákazník pro získání slevy.

5. Lokalita

6. Kategorie

7. Klíčová slova. Zde uvedete slova, podle kterých Vás zákazník najde ve vyhledávači. 8. cena před a po slevě znamená, z jaké ceny na jakou slevujete zboží.

9. Doba platnosti od kdy do kdy má zákazník právo zakoupit a uplatnit kupón.

10. Sklad. Počet kusů, které máte na skladě a chcete prodat.

11. Poplatky. Např. doprava, zde uvedete poplatky za poštovné př: PPL- DHL- DPD- ČESKÁ POŠTA. Ceník jejich služeb z těchto částek si zákazník bude moci vybrat a ta se připočítá k celkové ceně zboží. Pokud prodáváte zboží nebo služby, kde není poštovné nebo je poštovné v ceně, nepište do této položky nic. A teď už jen stačí zmáčknout tlačítko přidat. Po schválení administrátorem se sleva objeví v systému.

Jak efektivněji propagovat svojí slevu:

Pokud v našem systému nabízíte nějakou slevu nebo službu a chcete, aby se o ní dozvědělo rychle hodně lidí, stačí si zkopírovat horní odkaz Vaší slevy a rozeslat newslatter svým stávajícím zákazníkům a nebo ten samý odkaz vložit na facebook do odstavce, Co se Vám honí hlavou, tím získají Vaši stávající zákazníci a nový zákazníci informace o Vámi nabízených slevách.

Základní informace tlačítka moje slevy:

Po přihlášení do administrace obchodníka si řekneme základní funkce, které můžete používat pod tlačítkem moje slevy. Zmáčkneme tedy tlačítko moje slevy a systém nám hned nabídne základní informace pro obchodníka.

1. Kolik máme aktivních slev.

2. Kolik máme povolených slev.

3. Platnost do kdy máme pronajatý systém.

4. Stručný přehled všech aktivních i neaktivních slev.

5. Počet rezervací u konkrétní slevy.

6. Tlačítko upravit slevu pokud je potřeba.

7. Vypnout slevu.

U každé slevy nám systém ukazuje kolik již bylo provedeno rezervací. Pokud zmáčkneme tlačítko rezervace, systém nám ukáže, kdo si rezervoval číslo kupónu a nabídne tlačítko detail. Pokud ho zmáčkneme, systém nám ukáže stručnou informaci o zákazníkovi, kterému máme poslat rezervaci a mini chat kde můžeme přímo se zákazníkem komunikovat a také základní informace o zboží. Pokud se vrátíme o dva kroky zpět, tak u tlačítka rezervace najdeme tlačítko upravit, které slouží pro případné upravení Vaší slevy a tlačítko vypnout, pokud chcete slevu ukončit. V případě, že Vám pronájem prostoru pro vaše slevy končí, najdete zde i tlačítko objednat si pro vlastní slevy.

Moje rezervace:

Systém superslevičky nabízí jak pro prodejce, tak pro zákazníka možnost rezervace zboží. Pokud už máte něco rezervovaného, zmáčknete v administraci tlačítko moje rezervace. Zde Vám systém zobrazí rezervované služby nebo zboží, jeho krátký popis a cenu, datum a kód rezervace a také čtyři žlutě označená tlačítka.

1. Zobrazit detail, informace a pokyny od prodejce Kliknutím na toto tlačítko se Vám zobrazí pokyn prodejce, pokud ke slevě prodejce nějaký uvádí. Př.- Volat v 12:00 hod.

2. Vytisknout kupón Po zmáčknutí tohoto tlačítka si musíte vytisknout slevový kupón, který uplatníte a uhradíte u poskytovatele slevy. V případě, že kupujete zboží a necháte si ho poslat na dobírku, požadovanou částku uhradíte z domova.

3. Napsat prodejci Toto tlačítko umožnuje komunikaci přímo s prodejcem slevy pomoci mini chatu. Umožní Vám položit případné otázky.

4. Ohodnotit slevu Poslední tlačítko slouží k ohodnocení Vaší spokojenosti s poskytnutou službou nebo zakoupeným zbožím jako informace pro jiné uživatele.

Moje zprávy a technické parametry.

 

Tlačítko moje zprávy - Toto tlačítko slouží k rychlému čtení a odpovědím zákazníkovi.

Tlačítko moje údaje - Toto tlačítko Vám zobrazí veškeré Vaše údaje pro případnou aktualizaci.

Tlačítko změna hesla - Toto tlačítko slouží ke změně Vašeho hesla.

 A poslední tlačítko. Odhlásit se –Toto tlačítko slouží k odhlášení se ze systému superslevicky.

 

 

 

 

 

Váš dotaz

Vaše jméno, příjmení, firma:*
Váš email:*
Váš telefon:*
Váš dotaz:*
opiště kód:* antispam

Zasílat novinky mailem

Vaše jméno:
Váš email:

© www.superslevicky.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace